Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yazar Ahmet Bulut, Mardinli gençlerle bir araya gelecek

Ahmet Bulut Mardin Büyükşehir

Ahmet Bulut Mardin Büyükşehir Belediyesi Kültür, Turizm ve Sosyal İşler Daire Başkanlığına bağlı Gençlik Merkezi’nde “Yaşam ve İnanç” etkinliği adı altında okurları ve dinleyicileriyle buluşacak.

10 Ocak 2022 Pazartesi günü saat 15.30’da Mardin Büyükşehir Belediyesi Kültür, Turizm ve Sosyal İşler Daire Başkanlığına bağlı Gençlik Merkezi’nde okurları ve sevenleriyle bir araya gelecek.

Ahmet Bulut Kimdir?

Ahmet Bulut, 1971 yılında Çanakkale’nin Bayramiç İlçesi Karaköy köyünde dünyaya gelmiştir. İlkokulu köyde, orta ve lise eğitimini Bayramiç İmam Hatip lisesinde okumuştur. 1991-1996 yılları arasında Marmara üniversitesi İlahiyat Fakültesinde okumuştur.

1997-2003 yılları arasında Gaziosmanpaşa İlim Kültür ve Çevre Derneği, Gazi Mahallesi Riyaz Çevre Derneği, Bakırköy Vera Ahlak Kültür ve Çevre Derneği, Sanayi Mahallesi Kardelen Çevre Derneğinde haftalık seminerler vermiştir.

Ahmet Bulut, 2006 yılında hacda Mekke ve Medine’deki namaz coşkusundan etkilenerek ülkemizde namaz bilincini geliştirmek amacı ile Namazla Diriliş Programını başlatmıştır.

Ahmet Bulut Kitapları

Gençlerle Namaz, Cennete Giden Yollar, Cennete Koşanlar Engelliler, Namaz Dirilişe Çağrı, Çocuklarımıza Namazı Nasıl Sevdirelim, Kuran’la Yaşamak, Allah’a Koşan Genç