Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Umut Kervanı Nusaybin’de yetim ve muhtaçlara kışlık giyecek dağıttı

Nusaybin Umut Kervanı, hayırseverin

Nusaybin Umut Kervanı, hayırseverin yaptığı yardımlarla “Bir Bot Bir Mont” kapsamında yetim ve muhtaçlara kışlık giyecek yardımında bulundu.

Türkiye genelinde yardım faaliyeti yürüten Umut Kervanı, Mardin’in Nusaybin ilçesindeki yardım faaliyetleri kapsamında yetim ve ihtiyaç sahibi ailelere kışlık giyecek dağıttı.

Konu hakkında açıklama yapan Umut Kervanı Nusaybin temsilciliği Başkanı Selman Kardaş, kendilerine yardımlar ulaştıkça bu hayırlı görevi sürdürmeye devam edeceklerini kaydetti.

Kardaş, “Umut Kervanı Nusaybin temsilciliği olarak,  yetim ve ihtiyaç sahibi ailelere giyim yardımında bulunduk. Malum olduğu üzere ekonomik sıkıntı en çok yardıma muhtaç ve yetim ailelerimizi zorluyor. Fiyat artışlarından ve işsizlikten dolayı alım gücü de bayağı düştüğü için yetim ve yardıma muhtaç ailelerin zorluk seviyesi artıyor. Bunun için elimizden geldiği kadarıyla ihtiyaç sahibi ailelere ulaşmaya çalışıyor.  Rabbim katkı sunan hayırseverlerimizden razı olsun, emeklerinin karşılığını versin ve cennetle mükâfatlandırsın. Hayırsever kardeşlerimiz insani yardım anlamında bize ulaştıkları takdirde onların iyiliklerini yetim ve muhtaçlara ulaştırmaya devam edeceğiz. İyilik köprüsü olarak bu görevi icra edeceğimizi ve her zaman hazır olduğumuzu belirtmek istiyoruz.” dedi.

Lunabet güncel giriş.