Son Dakika Haberler

Umut Kervanı Nusaybin’de yetim ve muhtaçlara kışlık giyecek dağıttı

Umut Kervanı Nusaybin’de yetim ve muhtaçlara kışlık giyecek dağıttı
Okunma : 29 views Yorum Yap

Nusaybin Umut Kervanı, hayırseverin yaptığı yardımlarla “Bir Bot Bir Mont” kapsamında yetim ve muhtaçlara kışlık giyecek yardımında bulundu.

Türkiye genelinde yardım faaliyeti yürüten Umut Kervanı, Mardin’in Nusaybin ilçesindeki yardım faaliyetleri kapsamında yetim ve ihtiyaç sahibi ailelere kışlık giyecek dağıttı.

Konu hakkında açıklama yapan Umut Kervanı Nusaybin temsilciliği Başkanı Selman Kardaş, kendilerine yardımlar ulaştıkça bu hayırlı görevi sürdürmeye devam edeceklerini kaydetti.

Kardaş, “Umut Kervanı Nusaybin temsilciliği olarak,  yetim ve ihtiyaç sahibi ailelere giyim yardımında bulunduk. Malum olduğu üzere ekonomik sıkıntı en çok yardıma muhtaç ve yetim ailelerimizi zorluyor. Fiyat artışlarından ve işsizlikten dolayı alım gücü de bayağı düştüğü için yetim ve yardıma muhtaç ailelerin zorluk seviyesi artıyor. Bunun için elimizden geldiği kadarıyla ihtiyaç sahibi ailelere ulaşmaya çalışıyor.  Rabbim katkı sunan hayırseverlerimizden razı olsun, emeklerinin karşılığını versin ve cennetle mükâfatlandırsın. Hayırsever kardeşlerimiz insani yardım anlamında bize ulaştıkları takdirde onların iyiliklerini yetim ve muhtaçlara ulaştırmaya devam edeceğiz. İyilik köprüsü olarak bu görevi icra edeceğimizi ve her zaman hazır olduğumuzu belirtmek istiyoruz.” dedi.

Upper body support. Last minute center parcs les ardennes boek met flinke korting last minute deals. Indian cooking master class.