Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Tandır ekmeğinin ilk satış noktası Cumhuriyet Meydanı’nda açıldı (VİDEOLU)

Kızıltepe Kaymakamlığı, Kızıltepe Belediyesi

Kızıltepe Kaymakamlığı, Kızıltepe Belediyesi ve Kızıltepe Üreten Kadınlar Tarımsal Kalkınma Kooperatifi işbirliğiyle yapılan Kadın Emeği Tandır Ekmeği’nin ilk satış noktası açıldı.

Kısa süre önce açılışı gerçekleşen Kadın Emeği Tandır Ekmeği’nin üretim yapılan yerin dışında ilk satış noktasının açılışı yapıldı. Cumhuriyet Meydanında kurulan satış noktasının açılışını Kaymakam/Belediye Başkan V. Fatih Cıdıroğlu gerçekleştirdi. Vatandaşların açılışa ilgisi yoğun oldu. Ekmek satın almak isteyenler kuyruklar oluşturdu.

Vatandaşlarımızdan gelen talepler üzerine satış noktalarımızı belirledik diyen Cıdıroğlu: “Tandır ekmeğimiz çok talep görüyor. Bizlerde bu talebi karşılamak için elimizden geleni yapıyoruz. Bugün ilk satış noktamızı burada açtık. Yakın zamanda Eski Hastane Caddesi, Yenikent Mahallesi olmak üzere birkaç noktada daha açacağız.  Pazar günü dışında her gün sabah 8’den akşam 5’e kadar vatandaşlarımızın hizmetindeyiz.  Ekmeğimiz 500 gram ve satış fiyatı 8 TL. Satın almak isteyen vatandaşlarımızı Cumhuriyet Meydanındaki satış noktamıza bekleriz” dedi.