Son Dakika Haberler

Savur halkı bağımsız aday Kahraman’a kucak açtı

Savur halkı bağımsız aday Kahraman’a kucak açtı
Okunma : 86 views Yorum Yap

Mardin’in Savur ilçesinde seçim çalışması yürüten Mardin Bağımsız Milletvekili Adayı Mehmet Vejdi Kahraman’a halk adeta kucak açtı. Kahraman, Savur’un vuslatı 15 Mayıs’ta sona ereceğinin mesajını verdi. 

Mardin Bağımsız Milletvekili Adayı Mehmet Vejdi Kahraman, seçim çalışmasının bugünkü durağı Savur ilçesi oldu. Esnaf ziyaretinde bulunarak vatandaşlarla buluşan Kahraman, 14 Mayıs’ta yapılacak seçimler için destek istedi.

Büyük bir sevgi seli ile karşılaşan ve vatandaşların kucakladığı 28. Dönem Bağımsız Milletvekili Adayı Mehmet Vejdi Kahraman, ziyaretine ilişkin sosyal medya hesabı üzerinden şu paylaşımda bulundu:

“Bugün Güzel ilçemiz Savur’daydık. Savur ilçemizde esnaflarımızı ziyaret ettik. Savur esnafı ve Savur halkı her şeyin farkındadır. Bütün Savur esnafımıza samimi ve sıcak karşılamaları için teşekkür eder, hayırlı ve bol kazançlar dilerim. Bağımsızlık ateşine büyük kıvılcım desteği veren Savurlu kıymetli hemşehrilerim; özlediğiniz hizmet, ilgi ve alaka Bağımsız Adayınız Mehmet Vejdi KAHRAMAN Kardeşiniz ile 15 Mayıs’tan itibaren sizlerle…”

Flyvningen foregår i en cessna 172, og parachute club dfc sørger for, at sikkerheden er i højsædet under spring. Sunweb valencia last minute – de beste deals van het moment. 4 days tanzania camping safari.