Son Dakika Haberler

Mezopotamya Efeleri maç saatini bekliyor

Mezopotamya Efeleri maç saatini bekliyor
Okunma : 22 views Yorum Yap

Voleybol AXA Sigorta Efeler Ligi ekiplerinden Yeni Kızıltepe Spor, yarın sahasında ve seyircisinin önünde oynayacağı Allpower Akü Cizre Belediye Spor maçının hazırlıklarını tamamlayarak maç saatini beklemeye başladı.

Mezopotamya Efeleri, Kızıltepe Atatürk Spor Salonu’nda oynayacağı Cizre Belediye Spor maçının hazırlıklarını yaptığı son antrenmanla tamamladı.

Baş antrenör Mehmet Akif Gürgen yönetiminde ısınma hareketiyle başlayan antrenman, top tutma, manşet, servis, blok smaç ve geriden oyun kurma çalışmaları ile sürdü.

Genel Menajeri Şino Cevheroğlu

Yeni Kızıltepe Spor’un Genel Menajeri Şino Cevheroğlu, “Cizre Belediye Spor ile oynayacağımız maça iyi hazırlandık. İnşallah kardeş takımlardan Cizre Belediye Spor’u taraftarlarımızla birlikte centilmenlik içerisinde iyi ağırlatıp, önce dostluğun kazanmasını ardından da Yeni Kızıltepe Spor’un galibiyetiyle sonuçlanacak güzel bir maç çıkarmayı hedefliyoruz. Mardinlileri salona bekliyoruz” dedi.

Takım kaptanı İbrahim Emet

Takım kaptanı İbrahim Emet de “Pazartesi günkü maçın önemini bütün takım olarak biliyoruz, farkındayız. Çok güzel bir maç olacak. İnşallah bu maçı alacağız” diye konuştu.

Yarın (Pazartesi) saat: 15.00’te Kızıltepe Atatürk- Spor Salonu’nda oynanacak müsabaka, TRT Spor Yıldız’dan naklen yayınlanacak.

Ligde geride kalan 10 haftada 4 galibiyet ve 6 mağlubiyet alan Yeni Kızıltepe Spor, 11 puanla 9. sırada yer alıyor.

Have a luxury experience in puerto vallarta. De beste tui albufeira last minute deals. Mt kuring gai motel, hornsby australia 2023 | tours to go.