Son Dakika Haberler

Mardin’den giden ekipler hayat kurtarıyor

Mardin’den giden ekipler hayat kurtarıyor
Okunma : 67 views Yorum Yap

MARDİN’den deprem bölgesine giden arama kurtarma ekipleri, Şanlıurfa’nın Birecik ilçesinde enkaz altındaki bir bebeği çıkardıktan sonra Gaziantep’in Nurdağı ilçesinde enkaz altındaki bir kadını kurtardı.

 

Mardin Büyükşehir Belediyesi, Mardin Su ve Kanalizasyon Genel Müdürlüğüne bağlı onlarca personel, itfaiye araçları, ağır tonajlı iş makineleri ile hafriyat kamyonları depremin yaşandığı ilk saatlerden itibaren Kahramanmaraş başta olmak üzere Gaziantep, Hatay, Adıyaman, Osmaniye, Şanlıurfa, Diyarbakır ve Malatya illerine hareket etti.

İtfaiye Daire Başkanlığına bağlı 42 personel ve 5 araç, AFAD Koordinasyon Merkezinin verdiği görev doğrultusunda, Şanlıurfa ve Gaziantep illerinde çalışmalarını yürütüyor. Şanlıurfa’nın Birecik ilçesinde enkaz altındaki bir bebeği çıkaran ekipler, Gaziantep’in Nurdağı ilçesinde enkaz altındaki bir kadını kurtardı.

Hvad er prøv klippeklatring & rappelling i sydsverige, höganäs ?. Center parcs de eemhof last minute deals ! nu hoge kortingen. Diving on mafia island.