Son Dakika Haberler

Kupa Voley’de Kızıltepe’nin rakibi belli oluyor

Kupa Voley’de Kızıltepe’nin rakibi belli oluyor
Okunma : 10 views Yorum Yap

Axa Sigorta Kupa Voley Çeyrek Final kuraları yarın çekiliyor. Kura çekiminde, çeyrek finale yükselen Yeni Kızıltepe Spor erkek voleybol takımının rakibi de belli olacak.

Axa Sigorta Kupa Voley Çeyrek Final (Kadınlar ve Erkekler) kura çekimi, 30 Kasım 2021 Salı günü Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Ankara Merkez Ofisinde saat 14.00’te yapılacak. Kura çekimi, TVF’nin resmi YouTube kanalından canlı yayınlanacak.

2021-2022 voleybol sezonu Erkeklerde 01-03 Ekim 2021 tarihlerinde oynanan Axa Sigorta Kupa Voley grup maçları sonucunda gruplardaki sıra ile Galatasaray HDI Sigorta, Allpower Akü Cizre Bld,  Arkas Spor, Yeni Kızıltepe Spor, Halkbank ve Spor Toto takımları çeyrek finale yükselmişti.

Axa Sigorta Kupa Voley kadınlarda ise grup maçları 28-30 Eylül 2021 tarihlerinde oynanmış; gruplardaki sıra ile Türk Hava Yolları, PTT, Galatasaray HDI Sigorta, Eczacıbaşı Dynavit, Kuzeyboru ve Aydın B.Şehir Bld. takımları çeyrek finale yükselmişti.

Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından yapılan açıklamaya göre, Axa Sigorta Kupa Voley Çeyrek Final müsabakalarının erkeklerde 22/23/24 Aralık 2021, kadınlarda ise 05/06 veya 12/13 Ocak 2022 tarihlerinde oynatılması planlandığı ve Axa Sigorta Kupa Voley Çeyrek Final karşılaşmaları tek maç üzerinden oynanacağı belirtildi.

Tattoo box tattoo box : where history meets tradition. Best kadın kadınlara dair herşey. Steampunk shoes womens.