Son Dakika Haberler

Kızıltepe’de 8 ayda 450 bin metrekare yol çalışması yapıldı

Kızıltepe’de 8 ayda 450 bin metrekare yol çalışması yapıldı
Okunma : 8 views Yorum Yap

Kızıltepe Belediyesi tarafından alt yapısı tamamlanan mahallelerde üst yapı çalışmaları devam ediyor.

İlçe merkezinde hız kesmeden devam eden üst yapı çalışmalarında 8 ayda 450 bin metrekare yol çalışması yapıldı. 150 bin metrekare daha yol çalışmasına başlayan Kızıltepe Belediyesi, toplamda 600 bin metrekare parke döşemesini vatandaşların hizmetine sunacak. Çalışmalar Ersoylu ve Atatürk mahallesinde sürüyor.

Yapılacak olan yol çalışmaları öncesinde parke döşenecek güzergâhlarda dolgu çalışması yürüten ekipler, ardından parke döşeme işlemi gerçekleştiriyor. Ekipler parke döşeme çalışmaları yaparken bir taraftan da yeni yol açma ve stabilize çalışmalarını yürütüyor.

Yürütülen çalışmaları yakından takip eden Kaymakam/Belediye Başkan V. Fatih Cıdıroğlu, bizzat çalışmaları yerinde inceleyerek mahalle sakinleriyle bir araya geliyor. Çalışmalarda mahalle sakinlerinin de görüşlerini alan Cıdıroğlu: “Kızıltepe’mizin yollarını tozdan ve çamurdan kurtararak vatandaşlarımızın daha kaliteli bir yaşam sürmeleri için ekibimizle gece gündüz çalışıyoruz. Halkımızın hizmetindeyiz” dedi.

Güney mahallesi meşe caddesi no : 36/a sanayi sitesi Üst yolu kozlu zonguldak. Adıyaman Çelikhan bilgisayar operatörü İş İlanları. Fiyata göre sırala : düşükten yükseğe.