Son Dakika Haberler

Kızıltepe Milli Eğitim Müdürü Dündar görevinden alındı  

Kızıltepe Milli Eğitim Müdürü Dündar görevinden alındı   
Okunma : 114 views Yorum Yap

Kızıltepe ilçe Milli Eğitim Müdürü Rışvan Dündar göreve başlamasından 8 ay sonra görevinden alındı. Dündar’ın yerine Çorum’da 4 derslikli bir okulda öğretmen müdür atandı.

Mardin il milli eğitim müdürlüğü görevine getirildikten 10 ay sonra Nevşehir il milli eğitim müdürü ile yer değişimi yaşayan Mehmet Polat’ın ardından İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne 8 ay önce atanan ve son birkaç aydır aldığı rapor ve izinlerle Kızıltepe’de görevde olmamasından kaynaklı sık sık gündeme gelen Rışvan Dündar görevinden alındı. Dündar hakkındaki iddiaların incelenmesi için de geçtiğimiz günlerde bakanlık müfettişlerince soruşturmadan geçirilmişti.

Kızıltepe ilçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Aslan’ın yerine Mayıs ayında bu göreve getirilen Rışvan Dündar’ın Milli Eğitim Bakanlığı’nın aldığı kararla Ankara il Milli Eğitim Müdürlüğü emrine öğretmen olarak atandığı öğrenilirken yaklaşık 150 bin öğrencisi olan Kızıltepe ilçe milli eğitim müdürlüğüne Çorum’da 4 derslikli bir okulda öğretmen müdür olarak görev yapan Ahmet Bilen’in asaleten atandığı öğrenildi.

Hvad er sup kursus hos copenhagen surf school, københavn ?. I 2018 blev mystery makers kåret som den bedste kulturoplevelse i københavn af berlingske. Öz kÖken mobİlya Şanliurfa.