Son Dakika Haberler

Kızıltepe Belediyesi yol yıkama çalışmalarına hız verdi

Kızıltepe Belediyesi yol yıkama çalışmalarına hız verdi
Okunma : 135 views Yorum Yap

Mardin’de, Kızıltepe Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, her gün cadde ve sokakları köpüklü suyla yıkamaya devam ediyor.  

Halk sağlığı için ilçedeki temizlik çalışmalarını aralıksız sürdüren Kızıltepe Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, takdir toplayan çalışmalarına devam ediyor. Ekipleri, hemen hemen her gün cadde ve sokakları köpüklü suyla yıkıyor.

Cadde ve sokakların boşaltılmasının ardından yollar, kaldırımlar, ATM’ler, otobüs durakları, çöp konteynerleri ile kamu binalarının çevresi, özel solüsyonla yıkanarak dezenfekte ediliyor.

Belediye ekipleri, ana caddeler ile bunlarla bağlantılı sokaklarda yıkama çalışmasını sürdüreceklerini belirtti.

Çalışmaları yakından takip ederek şehrin temizliğine önem verdiklerini aktaran Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, “Belediye ekiplerimiz, sağlıklı ve tertemiz bir Kızıltepe için canla başla çalışmalarını sürdürüyorlar. Özverili çalışan ekiplerimize teşekkür ediyorum. Yapmış olduğumuz çalışmalar tüm hızıyla devam edecektir” dedi.

Tattoo box a journey through time and ink : from la to provence tattoo box. واهد. Taxi hall in tirol , taxi 6060 ihr zuverlässiger taxiunternehmen in hall in tirol und in innsbruck.