Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kızıltepe Belediyesi personeline hizmet içi eğitim semineri verildi

Kızıltepe Belediyesi tarafından belediye

Kızıltepe Belediyesi tarafından belediye personellerine yönelik hizmet içi eğitim semineri verildi. Bağımsız Denetçi Ahmet Arslan tarafından verilen seminer personellerden ilgi gördü.

5018 Mali kontrol kanunu 4734 sayılı Kamu ihale Kanunu ve bu kanunlara ilişkin yönetmeliklerin uygulaması usullerine ilişkin verilen Hizmet İçi Eğitim Semineri 2 gün sürdü.

Belediye çalışanlarının hem mevcut hizmetleri en iyi şekilde yerine getirebilmeleri için yeterli bilgi, beceri ve yetkinliklere sahip olmaları, hem de değişen koşullara uyum sağlayabilmeleri için sürekli geliştirilmeleri gereği, Kızıltepe Belediyesi personellerine verdiği eğitimler ile personellerini destekliyor.

Personellere verilen eğitimin önemine deginen Kaymakam/Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, “Yerel halka hizmet sunmakla yükümlü olan belediyelerin üstlenmiş oldukları hizmetleri kaliteli bir şekilde yerine getirebilmeleri için vatandaşların talep ve beklentilerini, değişen çevre şartlarını sürekli olarak takip etmeleri, sistem ve süreçlerini buna göre uyarlamaları ve sürekli iyileştirme çabası içinde olmaları gerekiyor. Bizler de bu bağlamda personellerimiz için eğitim düzenledik” dedi.

Çam, “Bundan sonraki süreçte de insan kaynakları birimimizle beraber belediyemizin hem mali anlamda, hem performans ve kişisel gelişim anlamında bu tarz farkındalık oluşturacak eğitimler vereceğiz. Bu eğitimler vatandaşa sunduğumuz hizmetin kalitesini de artıracak” ifadelerinde bulundu.