Son Dakika Haberler

Kaymakam Fatih Cıdıroğlu’dan okul ziyaretleri

Kaymakam Fatih Cıdıroğlu’dan okul ziyaretleri
Okunma : 41 views Yorum Yap

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Fatih Cıdıroğlu, 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılının 2. döneminin başlaması dolayısıyla okulları ziyaret etti.

İlk olarak TOKİ İlkokulu’nu ziyaret eden Kaymakam Cıdıroğlu 2. Dönemin ilk ders zilinin çalmasıyla öğrencilere başarılar diledi.

Okulda depremzede öğrencilerle de bir araya gelen Cıdıroğlu, “2022-2023 Eğitim Öğretim yılının 2. döneminin başlaması ile okullarımıza olan özlemin ardından ilk günkü heyecanla öğrenci ve öğretmenlerimiz okullarına kavuştu. Merkez üssü Kahramanmaraş Pazarcık olan ve ilimizde de hissedilen deprem dolayısıyla ilçemize yerleşen vatandaşlarımız oldu. Bugün okullarımızda depremzede öğrencilerimiz de var. Belediye olarak, Kaymakamlık olarak imkânlarımız ölçüsünde her zaman yanlarında olacağız. 2022-2023 Eğitim Öğretim yılı 2. döneminin öğretmen, öğrenci ve velilerimize hayırlı olmasını diliyor; sağlık, mutluluk ve başarılarla dolu bir dönem olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Kaymakam Cıdıroğlu, Kahramanmaraş merkezli deprem esnasında kalp krizi geçirerek vefat eden Pelin Öğretmen anısına da Yol-İş Sendikası İlkokulu’nda öğretmenin masasına çiçek bıraktı. Buradaki öğrencilerle de bir araya gelen Kaymakam Cıdıroğlu, başarılar dileyerek okuldan ayrıldı.

Få år senere åbnede gorilla park vejle i nørreskovens smukke natur. Sammen arrangerer vi smagfulde og naturoplevede ture i skjern enge. Şanlıurfa kamyon alım satımı.