Son Dakika Haberler

Kaymakam Çam’dan 2. lige yükselen Engelliler Birliği Spor’a ziyaret

Kaymakam Çam’dan 2. lige yükselen Engelliler Birliği Spor’a ziyaret
Okunma : 12 views Yorum Yap

Kızıltepe Engelliler Birliği Spor Kulübü Derneği bünyesinde bulunan Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı başarılarına bir yenisini ekleyerek 2. lige yükseldi.

 

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, AK Parti Kızıltepe İlçe Başkanı Bülent Şahin ile birlikte Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı’nın 2. Lig’e yükselmesi nedeniyle Kızıltepe Engelliler Birliği Spor Kulübü Derneğini ziyaret ederek kendilerini tebrik ederek başarılar diledi.

Çam’ı Dernek Başkanı İzzettin Akbaba ile takımın sporcuları ve üyeler karşıladı. 2. Lig’e yükselmeleri nedeniyle Akbaba ve sporcuları tebrik eden Kaymakam Çam, kendilerine yeni sezon öncesi takıma moral verdi.

Kızıltepe Engelliler Birliği Spor Kulübü Derneği Başkanı İzzettin Akbaba ile sporcular, kendilerini ziyaret ederek tebrik edip destek ve moral veren Kaymakam Çam’ı teşekkür ettiler.

Battalgazi emlak gayrimenkul yatırım danışmanlık hizmeti ayaz gayrimenkul. Özellikle bile barista kahve ile müteallik her şeyi bilmelidir. Fiyata göre sırala : yüksekten düşüğe.