Son Dakika Haberler

Kaymakam Çam Ramazan ayı etkinliklerine destek verenlere plaket verdi

Kaymakam Çam Ramazan ayı etkinliklerine destek verenlere plaket verdi
Okunma : 25 views Yorum Yap

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde belediye ve kaymakamlık tarafından Ramazan ayı boyunca düzenlenen etkinliklere katılım sağlayıp destek veren hayırsever iş insanlarına, kurum amirleri ile müdürlerine ve muhtarlara plaket verilerek onurlandırıldı.

Mardin’in Kızıltepe ilçe merkezinde bulunan 18 merkez mahallenin tamamında bu yıl iftar sofraları kuruldu, ilahiler seslendirildi, sohbetler edildi, Kur’an-ı Kerim ziyafetleri verildi, semazen gösterimleri sunuldu.

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, halkın tamamıyla bir araya geldi, sorunlarını dinledi, sıkıntılarına çözümler getirdi. Sadece mahallelilerle değil şehit aileleri, gaziler, yetimler, öksüzler, engellilerle de bir araya geldi.

Kızıltepeliler, belki de hiç olmadıkları kadar ramazanı dolu dolu yaşadı ve manevi atmosferi iliklerine kadar hissetti.

İftar programlarına katılan tüm vatandaşlara ayrı ayrı teşekkür eden Kaymakam Çam, etkinliklere katılım sağlayıp destek veren hayırsever iş insanlarına, kurum amirleri ile müdürlerine ve muhtarlara plaket verilerek onurlandırıldı.

 

 

Windsurf kursus hos copenhagen surf school. Natur oplevelse i ringkøbing skjern ? se de bedste natur oplevelser i ringkøbing skjern. Karaman uĞurlum spot.