Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kahraman: Seslerimiz bir olacak, sandıktan çığlık çıkacak

Mardin Bağımsız Milletvekili Adayı

Mardin Bağımsız Milletvekili Adayı Mehmet Vejdi Kahraman, seçim çalışmaları kapsamında Midyat ve Derik ilçelerini ziyaret etti.

Mardin Bağımsız Milletvekili Adayı Mehmet Vejdi Kahraman, 14 Mayıs tarihinde yapılacak milletvekili genel seçimi çalışmalarını sürdürüyor. Pazar günü gerçekleştirdiği mitin ve yürüyüş ile dikkatleri üzerine çeken Kahraman, mahalle ve köy ziyaretlerinin yanı sıra ilçe ziyaretlerine de devam ediyor. Bu çalışmalar kapsamında Midyat ve Derik ilçelerini ziyaret etti.

Midyat ve Derik ilçelerini ziyaret eden Mardin Bağımsız Milletvekili Adayı Mehmet Vejdi Kahraman, burada vatandaş, esnaf, STK ve kanaat önderleri ile bir araya gelerek Mardin’in ve halkın adayı olarak destek istedi.

Midyat ziyareti ile ilgili yaptığı paylaşımda, “Uyutulan değil Uyandıran MİDYAT geliyor Midyat Estel’deki kıymetli esnafımızı ziyaret ettik. Bütün esnafımıza hayırlı ve bol kazançlar diliyorum. Uyutulan değil Uyandıran MİDYAT geliyor. Midyatlı hemşerilerim her şeyin farkındadır. 14 Mayıs sabahını sabırsızlıkla bekliyorlar. El ele gönül gönüle hep birlikte Midyat ve Mardin için mücadeleye devam” ifadelerini kullandı.

Kahraman, Derik ziyareti ile ilgili olarak, “Derik ilçemizde Esnaf ve Halkımızı ziyaret ettik. Derik halkı ve esnafı 14 Mayıs’ta Mardin’in geleceğini ipotek altına almak isteyen zihniyete ‘DUR!’ diyecek. Tüm halkımıza ve esnafımıza göstermiş oldukları ilgi için teşekkür ederim. Seslerimiz bir olacak, sandıktan çığlık çıkacak. Yol da bizim, yolcu da… Dün olduğu gibi bugünde sizlerle olmaktan onur duyuyorum. Zeytin diyarı güzel ilçemiz Derikteyiz.. (Dêrika Çiyayê Mazî) Benim safım, halkımın safıdır. Mardin’in geleceğini 5 yıl daha ipotek altına almak isteyen bir avuç mutlu azınlık değil… Bu böyle biline…” paylaşımında bulundu.