Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kahraman: Midyatlıların yaşadığı mağduriyeti ortadan kaldıracağım!

Mardin Bağımsız Milletvekili adayı

Mardin Bağımsız Milletvekili adayı olarak seçim çalışmalarını sürdüren Mehmet Vejdi Kahraman, Midyat’ta seçim çalışmalarını sürdürdü.

Midyat esnafını ziyaret eden Bağımsız Milletvekili Adayı Kahraman, 14 Mayısta yapılacak seçimlerde milletvekili aday listelerinde bir mağduriyet yaşadığını, yaşanan mağduriyeti meclis çatısı altında Midyatlıların sesi olarak kendisinin gidereceğini söyledi.

Mehmet Vejdi Kahraman, Midyat’ta ve Estel’de esnaf ziyaretinde bulundu. Midyatlı esnaflardan destek isteyen Kahraman, çay ocağında birlikte çay içtiği vatandaşlardan dua ve destek talebinde bulundu.

“SİYASİ PARTİLERİN DEĞİL, MARDİNLİLERİN SESİ OLACAĞIM”

Estel meydanında bulunan esnafların parti listeleri ve sıralamasına gösterdikleri tepki üzerine konuşan Milletvekili Adayı Mehmet Vejdi Kahraman, “Midyat kadim bir ilçemizdir. Midyat Türkü, Arabı, Kürdü ve Süryani’siyle Mardin’imizin etnik ve kültürel mozaiğidir. Midyatlı kardeşlerimiz, Estelli kardeşlerimiz her şeyin en güzeline layıktırlar. Yaşanan mağduriyeti sizlerin desteği ve duasıyla ben kaldıracağım. Midyatlıların sesi olarak meclis çatısı altında partililerin değil, halkın ve hakkın sesi olarak ben yerine getireceğim. Uzun yıllardır siyaset yapıyorum. Sahadan hiç bir dönem uzak kalmadım. Midyat’ı da Esteli de enaz Midyatlılar kadar biliyorum. Midyat’ın sorunlarını da çözüm bekleyen sıkıntıları da ben biliyorum. Önce dualarınız sonra da desteğinizle inanıyorum ki Midyat’ın mağduriyetini ortadan kaldıracağım” dedi.

Kahraman, daha sonra Midyat’ta faaliyet gösteren iş insanları ile üretim tesislerini ziyaret etti. Tekstil fabrikalarını ziyaret eden Kahraman, çalışanlarla sohbet edip, destek istedi.

 

Vdcasino güncel giriş.