Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İYİ Parti Mardin Milletvekili Adayı Enver Abeş: İçinizden biriyim

14 Mayıs seçimleri için

14 Mayıs seçimleri için saha çalışmalarını sürdüren İYİ Parti Mardin Milletvekili Adayı Enver Abeş, Kızıltepe köylerini ziyaret etti. Abeş, çiftçilerin elektrik sorununu iletmesi üzerine, “Ben içinizden biriyim. Dertlerinizi, sorun ve sıkıntılarınızı, istek ve taleplerinizi İYİ biliyorum. İş başına geldiğimizde bütün sorunlarınızı biz çözeceğiz” dedi.

İYİ Parti Mardin Milletvekili Adayı Enver Abeş, sivil toplum örgütleri başkanları, muhtarlar ve vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Milletvekili Adayı Abeş, İYİ Parti Kızıltepe İlçe Başkanı Fahrettin Cevheroğlu ve yönetimi ile beraber, Kızıltepe ilçesine bağlı kırsal mahallelere çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Vatandaşın sorun ve sıkıntılarını dinleyen Milletvekili Adayı Abeş, çiftçilerin DEDAŞ ile ilgili sorunlarını iletmesi üzerine “Ben içinizden biriyim. Dertlerinizi, sorun ve sıkıntılarınızı, istek ve taleplerinizi İYİ biliyorum. İş başına geldiğimizde bütün sorunlarınızı biz çözeceğiz” dedi.

Çalışmalarına ilişkin gazetecilere de açıklamalarda bulunan Abeş, 14 Mayıs seçimlerine gece gündüz demeden hazırlandıklarını ve her ortamda çalışmalarını halka anlattıkları söyledi.

Abeş, “Bizler; umut olmak, huzur ve güven vermek için geliyoruz. Emin olun, çok yakında Mardinli hemşerilerimizin yüzü gülecek, biz buna inanıyoruz. Bugün çok güçlü bir iradeyi burada yansıttığımızı düşünüyorum. Az kaldı, birlikte tarih yazacağız. İYİ Parti iktidarında, üretimiyle ülke ekonomisine büyük destekler sağlayan çiftçilerimiz kalkınacak, elektrik sorunu ortadan kaldırılacak ve herkesin yüzü gülecek.” diye konuştu.

Tümbet güncel giriş.