Son Dakika Haberler

İl Başkanı Kılıç’tan “istifa” açıklaması

İl Başkanı Kılıç’tan “istifa” açıklaması
Okunma : 106 views Yorum Yap

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, Artuklu Belediye Başkanı Abdulkadir Tutaşı’nın istifasına ilişkin, “Sağlık sorunları nedeniyle görevinden ayrılan Tutaşı, şahsına münhasır kişiliği ve üslubuyla hemşerilerimizin gönlünde ‘Abo Başkan’ olarak yer edinmeyi başarmıştır.” dedi.

İl Başkanı Kılıç, açıklamasının devamında, şöyle dedi:

“2019 Yerel Seçimlerinde Sayın Cumhurbaşkanımızın tensipleri ve halkımızın teveccühüyle seçilen Artuklu Belediye Başkanımız Sayın Abdülkadir Tutaşı, uzun süredir devam eden sağlık problemleri nedeniyle Belediye Başkanlığı görevinden ayrılmıştır. Görevde bulunduğu süre zarfında; Partimizin teammülleri çerçevesinde şahsına münhasır kişiliği ve üslubuyla hemşerilerimizin gönlünde ‘Abo Başkan’ olarak yer edinmeyi başarmıştır. Seçildiği günden bu yana Mardin’imize yapılan hizmetlerde önemli katkılar sunmuştur. Sağlık ve zaman mefhumu gözetmemiş, özveriyle çalışmalarına devam etmiştir. Bu vesileyle; Sn. Belediye Başkanımıza bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerden ötürü Şahsım ve Partim adına teşekkür eder, Allah’tan şifa temennisiyle bundan sonraki yaşamında başarılar dilerim.”

Last minute hotel deals. Center parcs de eemhof last minute deals ! nu hoge kortingen.   starling air er et flyselskab, der har både flyveskole og tur retur og taxaflyvninger på sit cv.