Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

HER İLÇEMİZE 47 PROJEMİZ HAZIR

AK Parti Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Erin 31 Mart yerel seçim çalışmalarını Savur İlçesi’nde devam ettirerek vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti Mardin Büyükşehir

31 Mart yerel seçim çalışmalarımız boyunca her kesime ulaşmaya gayret gösterdiklerini belirten AK Parti Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Erin, “Yerel seçim çalışmalarının startının verildiği andan itibaren zaman mefhumu gözetmeksizin çalışmalarımızı aralıksız bir şekilde sürdürdük. Buna istinaden daha öncede birkaç kez geldiğimiz Savur ilçemizde çalışmalarımıza devam ettirerek vatandaşlarımızdan destek istedik. Bizlere ve heyetimize göstermiş oldukları iliği ve desteklerinden dolayı her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.

Başkan adayı Abdullah Erin, “Medeniyetler beşiği olarak gördüğümüz Mardin 31 Mart’ta halkımızdan alacağımız desteklerle inşallah hak ettiği hizmete kavuşacak. Turizmde, tarımda, sanayide söz sahibi bir şehir olacak. Nitelikli ulaşım ağıyla kesintisiz ve temiz enerjisiyle planlı ve yeşil kentleşmesiyle Mardin ile birlikte Savur’da gelişecek. Sanayimiz daha da büyüyerek istihdamın artmasına vesile olacağız. Savur ile birlikte her ilçemize kırk yedi projemizde hazır durumda. Kırsal kalkınma ile toprağımız değerlenecek. Kadın ve aile projeleriyle toplumumuz güçlenecek. Afete dirençli yatay mimari ile şehrin dokusu korunarak Mardin’in kültürü gelecek nesillere taşınacak. AK Parti ile herkes kazanacak. Kalkınma için, gelecek nesiller için, doğamız ve kültürümüz için, daha yaşanabilir bir Mardin için oyumuzu mutlaka AK Parti’den yana kullanalım.” diye konuştu.