Son Dakika Haberler

Eğitim-Bir-Sen Mardin Şube Başkanı Demir’in Kurban Bayramı mesajı

Eğitim-Bir-Sen Mardin Şube Başkanı Demir’in Kurban Bayramı mesajı
Okunma : 22 views Yorum Yap

Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımlayan Memur-Sen ve Eğitim Bir-Sen Mardin Şube Başkanı Abdulselam Demir, bayramın milletimizin, İslam âleminin birlik ve beraberliğine vesile olmasını, bayramın esenlik ikliminin tüm dünyayı kuşatmasını temenni etti.

Memur-Sen ve Eğitim Bir-Sen Mardin Şube Başkanı Abdulselam Demir, Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Demir, birlik ve beraberlik vurgusu yaptığı mesajında, “Yardımlaşma, dayanışma, bağışlama duygularının en üst seviyeye ulaştığı, birlik ve beraberlik ikliminin hepimizi kuşattığı, paylaşarak daha da yakınlaşmamıza vesile olan Kurban Bayramımız mübarek olsun. Özü itibarıyla ‘kul ile Allah arasında yakınlık kurmak’ olan Kurban, paylaştıklarımızın karşılığında hayatlarımızı bereketlendiren, ibadetimizle iç huzurumuzu artıran, toplumsal sevinç ve aramızdaki güveni artıran özel günlerimizden biridir. İbrahimî bir sadakat ve İsmailî bir teslimiyet duygusuyla bu kutlu günlerin feyiz ve bereketinden istifade edebilmek için sorumluluklarımızı tam olarak yerine getirme gayretinde olmalıyız. Eğitim-Bir-Sen olarak, Kurban Bayramı’nın milletimizin, İslam âleminin birlik ve beraberliğine vesile olmasını, bayramın esenlik ikliminin tüm dünyayı kuşatmasını temenni ediyoruz.” dedi.

Erbaa'da kavşakta meydana gelen kaza sonucunda motosiklet şoförü ağır yaralandı olay merkezİ. Продвижение сайтов на запад. مجله خبری کشاورزی.