Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

CHP Adayı Karaboğa Derik’te esnaf ziyaretinde bulundu

CHP Mardin Milletvekili Adayı

CHP Mardin Milletvekili Adayı Şükrü Karaboğa, seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ve temaslarını sürdürüyor. Karaboğa, Derik ilçesinde halk ve esnafla buluştu.

14 Mayıs tarihinde yapılacak 28. Dönem milletvekili seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisinden Mardin Milletvekili Adayı Şükrü Karaboğa, seçim çalışmaları kapsamında Kızıltepe İlçesi eski Hastane caddesi üzerinde görkemli bir tören ile açılışını yaptığı seçim koordinasyon merkezinin ardından ilçe ve köy ziyaretlerini sürdürüyor.

CHP Adayı Karaboğa, beraberinde parti teşkilat mensuplarıyla birlikte Derik ilçesini ziyaret ederek burada vatandaşlarla görüşüp esnaf ziyaretlerinde bulundu.

CHP Adayı Karaboğa, beraberinde il başkanı Mehmet Kılıçaslan, kanaat önderi iş adamı Bedrettin Karaboğa ve parti teşkilat mensuplarıyla birlikte Derik ilçesini ziyaret ederek burada vatandaşlarla görüşüp esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Vatandaş ve esnafla sohbet eden, sorun ve şikâyetlerini dinleyip iktidarlarında vatandaşın tüm sorunlarını çözmek için çaba sarf edeceğini söyleyen Karaboğa Derik ilçesi ziyaretiyle ilgili olarak, “Cumhurbaşkanı adayımız Kılıçdaroğlu’nun sıcak selamlarını ve sevgilerini Derik halkı ve esnafıyla buluşturduk. Göstermiş oldukları sıcak ilgiye minnettarız. Bu moral, bizlere gün geçtikçe daha da güç katıyor.” paylaşımında bulundu.