Son Dakika Haberler

Başkan Tatlıdede’den bayram mesajı

Başkan Tatlıdede’den bayram mesajı
Okunma : 14 views Yorum Yap

Artuklu Belediye Başkanı Mehmet Tatlıdede, Kurban Bayramı dolayısı ile bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Tatlıdede, Bayramlar millî ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günler olduğunu ifade etti.

Başkan Tatlıdede, konuşmasında şu ifadeleri kullandı: “Bayramlar insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar millî ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Huzur içinde idrak edilmesini temenni ettiğimiz, toplumsal hayata mana ve değer katan Kurban Bayramı sevincinin en iyi şekilde yaşanmasını diliyorum. Dargınların barıştığı, dayanışma duygularının yoğunlaştığı, birlik ve beraberliğin pekiştiği bayramları sadece kendimiz, ailemiz ve yakın çevremizle yaşamamalı; ilgiye muhtaç her vatandaşımıza bayramı bayram gibi yaşatmak zorundayız. Hep bir arada sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek temennisiyle, Tüm halkımızın Kurban Bayramı Mübarek olsun.”

Kuzey amerika ülkesi meksika’yı alt üst eden ovidio guzman lopez’in abd’ye teslim süreci tamamlandı. Продвижение сайта по трафику. ۸۶ درصد پول چایکاران پرداخت شد مجله خبری کشاورزی.