Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bağımsız Aday Kahraman: Mardin halklarının meclisteki en gür sesi olacağım

Mardin Bağımsız Milletvekili adayı

Mardin Bağımsız Milletvekili adayı olarak seçim çalışmalarını sürdüren Mehmet Vejdi Kahraman, Mardin halklarının meclisteki en gür sesi olacağını ifade etti.

Mardin Bağımsız Milletvekili Adayı Mehmet Vejdi Kahraman, bugün seçim çalışmasına Kızıltepe Sebze Hali’nden başladı. Haldeki esnaf ile bir araya gelen Bağımsız Aday Kahraman, sorun ve sıkıntılarını dinledi, çözüm önerilerini sundu.

Sebze hali esnafına hayırlı ve bol kazançlar dileyen Kahraman, ardından Mardin Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’na geçti. Burada Başkan Mehmet Nasır Öztap ile görüşen Kahraman, çalışmalarında başarılar diledi.

Gazetecilere açıklama yapan Kahraman, halkın kendisine büyük bir teveccühün olduğunu, yıllardır siyaset sahnesinde olmasına rağmen ilk defa bu kadar heyecanlandığını söyledi. Gittikleri her yerde büyük bir coşku ile karşılandığını hatırlatan Kahraman, bu güven ve umudu boşa çıkartmamak için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğini söyledi.

Kahraman, “Ben, Mardin halkının adayıyım ve beni tanıyanlar bilir ki sözümün eri biriyim. Mardin halkına bir söz verdim ve bu sözden asla dönmeyeceğim. Kızıltepe’den Dargeçit’e, Derik’ten Yeşilli’ye, Nusaybin’den Savur’a, Ömerli’den Mazıdağı’na, Midyat’tan Artuklu’ya kadar tek bir hemşerimizi bile mensubu olduğu partiye, ırkına, inandığı bir davaya, dinine ya da dünya görüşüne göre ayırmadan herkesi kucaklayacağım. Haktan ve halktan aldığım güçle, Mardin halklarının meclisteki en gür sesi ben olacağım.” dedi.