Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Altınöz: İş batıran değil, iş bitiren liyakatli kadrolara sahibiz!

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Mardin’e gelen Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Altınöz, Mardin Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyetini ziyaret ederek, Mardin’de faaliyet gösteren yerel ve ulusal basının temsilcileriyle bir araya geldi.

Mardin Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı Kadir Üründü, Mardin Life Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Nezir Güneş, TRT Mardin Temsilcisi Yusuf Güneş, İpekyol Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Salih Keskin ve diğer gazeteciler tarafından karşılanan Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Altınöz’e, Yeniden Refah Partisi MKYK Üyesi Abdulhamid Adak, MKYK Üyesi Cemalettin Saylık, Mardin il Başkanı Abdulhalim Çiftçi, Bingöl il Başkanı Fahrettin Özdemir, Genel Merkez Gençlik Kolları Mahalli İdareler başkanı Ahmet Üründü, Teşkilat Başkanı Kemal Çiftçi, Osman Yıldız, Artuklu ilçe Başkanı Mesut Çakırca, Midyat İlçe Başkanı Aslan Kırtay da eşlik eden isimler arasında yer aldı.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Altınöz, Milli Görüş’ün temelinden gelen, toplumda sevilen-sayılan, tevazu içinde temsil yeteneğine sahip, çalışkan kadrolarıyla teşkilatlanmış Yeniden Refah Partisi’nin iktidara emin adımlarla yürüyen parti olduğunu söyledi.

İki günlük bir çalışma ziyareti için geldiği Mardin’de Mardin’in hizmetkarı, Rahmetli Necmettin Erbakan’ın sadık dava ve yol arkadaşı merhum Fehim Adak’ın memleketinde bulunuyor olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden Altınöz; dinlerin, dillerin ve kültürlerin kadim şehri Mardin’de partisine gösterilen ilgi ve teveccühten kendisini ziyadesiyle memnun ettiğini kaydetti.

Merhum Fehim Adak’ın büyük oğlu Abdulhamid Adak’ın da eşlik ettiği Genel Başkan Yardımcısı Altınöz, Mardin’de yaptığı ziyaret ve temaslarda vatandaşın en fazla muzdarip olduğu sorunların başında İşsizlik ve hayat pahallılığından kaynaklı geçim zorluğu olduğuna vurgu yaptı.

Yeniden Refah Partisi’nin geçmişten gelen tecrübesi ile hazırlamış olduğu “Milli Kaynak Paketleri”nin aslında yaşanan bütün bu sorunların üstesinden gelebilecek tecrübeye sahip kadrolardan oluştuğuna işaret eden Altınöz, şöyle dedi:

“Türkiye’nin gerek insan gerekse de tabii kaynakları var. Bu kaynaklar işlenebilseydi eğer, bugün bizlere iletilen bu gibi sorunların hiçbiri bizlere iletilmemiş olurdu. Ülkemizin en büyük zenginliği, her şeyden önce genç nüfusudur. Gençlerimizin bu zengin potansiyelini, insan kaynaklarını en iyi şekilde değerlendirecek olan tek parti Yeniden Refah Partisi’dir. Mardin’de Etrafımızı çevreleyip, işsizlikten yakınan nitelikli gençlerimize iş ve istihdam alanı oluşturacak olanlar da bizleriz, beyin göçünü önlenip, geriye dönüşün de sağlayarak olanlar da bizleriz. Bizler, ehliyete, liyakate ve Türkiye’nin her alandaki zengin potansiyeline inanan kadrolarız. Geçmişte ağır sanayi hamlelerini başlatan davanın bugünkü temsilcileri olarak bizler diyoruz ki; Elhamdulillah geçmişinde iş batırma belgesi olan değil, iş bitirme belgeleri olan kadrolarımızla Yeniden Refah Partisi, iktidar yolunda, yaşanan bütün bu sorunların çözüm yollarını içeren “Milli Kaynak Paketleri” bütün bu şikâyetçisi olduğumuz sorunları yaşamımızdan çıkaracak yegane parti Yeniden Refah Partisi olacaktır. Yol yakındır. Mardin’de partimize ve bizlere gösterilen bu sıcak ilgi alaka da aslında milletimizin umudunun geçmişte tecrübe edilmiş olan davamıza ve kadrolarımıza olan umut ve özlemin göstergesidir. İnşallah bunu hep birlikte başaracağız.”

Güncel siyasi gelişmeler üzerine de gazetecilere değerlendirmelerde bulunan Altınöz, Artuklu’da esnaf ziyaretlerinde bulundu, çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi. Altınöz ve beraberindekiler daha sonra Kızıltepe Nusaybin ve Midyat ilçelerini kapsayan programını sürdürdü.