Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kızıltepe’de hafta sonu yaşanacak elektrik kesintisi duyurusu

Mardin’in Kızıltepe ilçesinin bazı

Mardin’in Kızıltepe ilçesinin bazı mahallelerinde hafta sonunda Cumartesi günü sabah 09.00 ile akşam 17.00 saatleri arasında elektrik kesintileri uygulanacağı açıklandı.

Mardin Valiliği, Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. Mardin il Müdürlüğü tarafından yapılacak kesintiler ile ilgili yaptığı duyuruda, Dicle EDAŞ tarafından yapılacak bakım onarım çalışmaları nedeniyle elektrik kesintisi uygulanacak.

Yaşanacak elektrik kesintisinden etkilenecek mahalleler ve tarih ile saatleri şu şekilde:

380 KV Kızıltepe trafo merkezi barası ile irtibatlı F1 çetinler fideri üzerinde bulunan trafolarda OSOS ekipleri tarafınca yapılacak okuma-bakım çalışmaları nedeniyle 20.08.2022 Cumartesi günü 09:00-17:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Kızıltepe İlçesinden: Aktepe, Ataköy, Elmalı, Eşme, Güngören, Saruhan, Çağıl, Çetinler Mahalleleri ve Artuklu İlçesinden; Tozan Mahallesi elektrik kesintisinden etkilenecektir.

Dikmen-1 Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F15 Bozhöyük fiderleri üzerinde bulunan trafolarda OSOS ekipleri tarafınca yapılacak olan okuma-bakım çalışmaları nedeniyle   20.08.2022 Cumartesi günü 09:00-17:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Kızıltepe İlçesinden; Arıklı, Bozhöyük, Göllü, Karabent, Kaynarca, Kilimli, Tatlıca, Mahalleleri ve Derik İlçesinden; Başaran, Konak Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.

Dikmen-1 Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F9 Haramitepe  fideri üzerinde bulunan trafolarda Özel Müşteriler ekipleri tarafınca yapılacak olan okuma-bakım çalışmaları nedeniyle 20.08.2022 Cumartesi günü 09:00-17:00 saatleri arasında elektrik kesintisi olacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Kızıltepe İlçesinden; Atlı, Beşbudak, Kanatlı, Konak, Kovalı, Kutluca, Yazıcık Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.