Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

 AK Partili milletvekili adayları tanıtıldı

Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri

Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri için AK Parti Genel Merkezi seçim işleri başkanlığınca  Mardin milletvekili adaylığı için ismi açıklanan adaylar, Ankara’da gerçekleşen tanıtım toplantısının ardından geldikleri seçim bölgesi olan Mardin’de de partili üyelere tanıtıldı.

28.Dönem Milletvekili adayı olarak ismi açıklanan AK Parti 1. Sıra Milletvekili adayı Faruk Kılıç, 2. Sıra Adayı Muhammed Adak, 3 Sıra Adayı Mehmet Akif Nuhoğlu, 4. Sıra Adayı Mehmet Samsa, 5. Sıra Adayı A.Vahap Arpağ ile 6. sıra adayı Ayhan Arslan, Ankara Arena Spor Salonunda gerçekleştirilen genel merkez aday tanıtım ve seçim beyannamesi katılım programının ardından seçim bölgesi olan Mardin’e geldiler.

Mardin Hava Limanınındı AK Parti İl ve İlçe teşkilat mensupları ile partili üyeler tarafından karşılanan Milletvekili adayları, gerçekleşen karşılama merasiminin ardından Mardin’de bir otelde gerçekleştirilen tanıtım toplantısına katıldı.

AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma, HÜDA-PAR Mardin İl Başkanı İsmail Çevik, 23. Dönem AK Parti Milletvekili Mehmet Halit Demir, Yeşilli Belediye Başkanı Hayrettin Demir, Hayırsever İşadamı Mehmet Şakir Nuhoğlu ile teşkilat mensupları, ilçe başkanları bazı aday adayları ile çok sayıda davetlinin hazır bulunduğu toplantıda, adayların özgeçmişleri okunarak, salonda bulunanlara tanıtıldı.

14 Mayıs’ta yapılacak seçimin hak ve batılın seçimi olduğuna işaret eden AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma, 14 Mart’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ile milletvekili seçimlerinden AK Parti Mardin teşkilatları olarak, seçime kalan bir aylık zaman içerisinde çok çalışacaklarını, hedeflenen başarıyı yakalamak için gece demeden gündüz demeden hep birlikte çalışacaklarını kaydetti.

Qual é o trabalho do detetive particular ?.