Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AK Parti Mardin Milletvekili adayı Faruk Kılıç seçim çalışmasını Dargeçit’te sürdürdü  

AK Parti Mardin Milletvekili

AK Parti Mardin Milletvekili Adayı Faruk Kılıç, 14 Mayıs seçimleri için çalışmalarına Dargeçit ilçesiyle devam etti. Vatandaşların sorunlarını dinleyen Kılıç, 14 Mayıs seçimlerinde destek taleplerini de yineledi.

Mardin merkez ve ilçelerinde seçim çalışmalarına hız veren AK Parti Mardin Milletvekili Adayı Faruk Kılıç, bugün Dargeçit’teki seçmenlerle buluştu.

Milletvekili adayı Kılıç, ilçe merkezinin yanı sıra kırsal Kılavuz, Karabayır, Temelli, Yoncalı, Altınoluk mahallerini ziyaret ederek halka buluştu. Çalışmaları hakkında bilgi veren Kılıç, 14 Mayıs’ta yapılacak önemli seçimde destek talebinde bulundu. Oldukça samimi ve sıcak karşılanan Kılıç, ilgi ve alakaları için vatandaşlarla teşekkür etti.

Kılıç, ziyaretine ilişkin yaptığı açıklamada, seçimlere kadar çok sıkı çalışıp sandıktan en iyi sonucu alma çabasında olduklarını söyledi.

Kılıç, “Girilmedik ev, çalınmadık kapı bırakmamaya kadar var gücümüzle çalışıyoruz. İnşallah 14 Mayıs’ta Türkiye Yüzyılı Vizyonu seçmenden onay alarak hayata geçecek ve Türkiye daha büyük, daha iddialı olarak gelecek yıllara hazırlanacak. Yerli ve milli üretimin hız kesmeden büyümesi için doğru karar belli. Gençlerin daha fazla iş sahibi olabilmesi ve çalışma hayatına katılabilmesi adına herkesin desteğine talibiz.” dedi.