Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AK Parti Adayı Kılıç Kızıltepe’de ziyaretlerde bulundu

AK Parti Mardin Milletvekili

AK Parti Mardin Milletvekili Adayı Faruk Kılıç, seçim çalışmaları kapsamında Kızıltepe ilçesinde çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Seçim çalışmalarını Mardin genelinde gece-gündüz sürdüren AK Parti Mardin Milletvekili Adayı Faruk Kılıç, bu kapsamda Kızıltepe ilçesinde çeşitli ziyaretlerde bulundu. İlçeye bağlı bazı kırsal mahalleleri ziyaret eden Kılıç, ilçe merkezinde esnaf ziyaretinde bulunup taziyelere katıldı.

14 Mayıs’a 2 gün kala çalışmalarını sürdüren AK Parti Milletvekili Adayı Kılıç, Yenikent mahallesinde esnaf ve vatandaşlarla ve Yaşar Kent Sitesi sakinleri ile bir araya geldi. “Heyetimize göstermiş oldukları ilgi ve alakadan, Samimiyetleri ve hoş sohbetleri için kendilerine teşekkür ederiz.” açıklamasında bulundu.

Kızıltepe Muhtarlar Derneğini ziyaret eden Kılıç ve AK Parti heyeti, burada dernek başkanı Hatip Şeran ve diğer muhtarlar tarafından karşılandı. Toplantı salonunda muhtarlarla istişare ve değerlendirme toplantısında bir araya geldi.

Kızıltepe Devlet Hastanesine de bir ziyaret gerçekleştiren AK Parti Adayı Faruk Kılıç, Kızıltepe Devlet Hastanesi Başhekimi Serdar Kalkan ve yönetimi ile bir araya geldikten sonra sağlık çalışanlarıyla bir araya geldi. Kılıç, Tedavi gören hastalar, hasta yakınlarını da ziyaret ederek acil şifalar diledi.

AK Parti Mardin Milletvekili Adayı Faruk Kılıç akşam programında ise Gümüş ve Yıldız ailelerinin düğün merasimine katılarak genç çiftin nikah şahitliğinde bulunup mutluluklar diledi.

Kızıltepe Seçim Koordinasyon Merkezini ziyaret eden vatandaş ve partililer ile de bir araya gelerek sohbet eden Kılıç,  “Kızıltepe Seçim Koordinasyon Merkezi AK Parti vefanın ve kardeşliğin sembolüdür. Seçim Koordinasyon Merkezimizi ziyaret ederek, gönülden desteklerini ileten hemşehrilerimize teşekkürlerimi iletiyorum.” açıklamasında bulundu.

AK Parti Milletvekili Adayı Kılıç, 14 Mayıs tarihine kadar çalışmalarını ara vermeden yoğun bir çalışma temposu içinde sürdüreceklerini belirterek, “Mardin’in tüm ilçelerinde merkez ve kırsal mahalle ayırmadan seçmenlerimizle buluşmaya devam edeceğiz. Çalmadık kapı, gidilmedik mahalle, girilmedik sokak ve sıkılmadık el bırakmıyoruz. İstikrarın, huzur ve güvenin devam etmesi, ülkemizin muasır medeniyetler seviyesine çıkması yolunda atılan adımların devamı adına halkımızın görüşü nettir. Allah’ın izniyle 14 Mayıs’ta zaferle çıkacağımıza inanıyorum.” açıklamasında bulundu.