Son Dakika Haberler

Nusaybin’e Bin Seyirci Kapasiteli Spor Salonu yapılacak

Nusaybin’e Bin Seyirci Kapasiteli Spor Salonu yapılacak
Okunma : 11 views Yorum Yap
Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ile Nusaybin Belediyesi iş birliğinde yapılacak Spor Salonu için İhale ilanı yayımlandı.
Nusaybin Belediyesi bünyesinde yapılacak ihaleye son teklif verme tarihinin 14 Eylül Saat 15:00 olduğu belirtildi.
Nusaybin Kaymakamlığı ve Nusaybin Belediyesi olarak 7’den 77’ye tüm vatandaşlara yönelik önemli projelere imza attıklarını bildiren Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Emre Yalçın, Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzundan sonra Bin Seyirci Kapasiteli Spor Salonu ile birlikte ilçeye önemli iki tesis kazandıracaklarını söyledi.
Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Toto Teşkilatı iş birliğinde yapılacak Bin Seyirci Kapasiteli Spor Salonu projesinin bitme aşamasına gelerek ihale sürecine girdiğini kaydeden Yalçın, desteklerinden dolayı Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik’e teşekkür etti.
Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Yalçın, Bin Seyirci Kapasiteli Spor Salonunun Nusaybinli gençlere, sporculara ve sporseverlere hayırlı olması temennisinde bulundu.
Battalgazi emlak gayrimenkul yatırım danışmanlık hizmeti ayaz gayrimenkul. Lcw is ilanları ankara. Fiyata göre sırala : yüksekten düşüğe.