Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kaymakam Çam muhtarlarla toplantı yaptı

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, merkez mahalle muhtarlarıyla toplantı yaptı. Toplantıda, Ramazan ayında yapılacak olan etkinlikler ile ilgili istişarelerde bulunuldu.

“Ramazan ayının manevi atmosferini ve ruhunu hep birlikte paylaşalım istiyoruz” diye Çam: “Bu manevi ayda Kızıltepe Belediyesi olarak bazı çalışmalarımız olacak. İlahi gruplarının olacağı programlar icra edeceğiz. Muhtarların da fikirlerini beyan ettiği toplantıda ortak bir sonuca varılacak” dedi.

Toplantıda, ilçede yapılan ve yapılacak konulara da değinildi. Çam, “7 Mart’ta Fırat ve Bahçelievler mahallelerinin ihalesi ile 26 Mart’ta Atatürk Mahallesinin, 10 Mart’ta Mezopotamya Mahallesinin ihalesi var. Yeni parklar da yapıyoruz. İlçemize yeni parklar kazandıracağız. Arkadaşlarımız yeni park alanları ile ilgili çalışıyorlar. Eski parklarımızı onarmaktayız şuan Hamit Çelik parkını onarıyoruz. Toplam 47 parkımız var. Bu parkların hepsini de elden geçireceğiz, bu yönde de çalışmalar devam ediyor. Alt yapısı biten yerlerde de üst yapıyı yapacağız. Çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor” diye konuştu.