Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Giysi Toplama Kutusu ile Sıfır Atık Projesine destek

Sıfır Atık Projesi kapsamında

Sıfır Atık Projesi kapsamında hayata geçirdiği geri dönüşüm projeleriyle adından söz ettirmeye başlayan Kızıltepe Belediyesi, ilçe genelinde erişimi kolay olan noktalara da Giysi Toplama Kutusu yerleştirdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın himayelerinde başlatılan “Sıfır Atık Projesi” kapsamında ilçenin 50 farklı noktasına Giysi Toplama Kutusu kuruldu.

Hayata geçirilen proje ile Giysi Toplama Kutusu’nda biriken giysi, ayakkabı, tekstil, çanta ve oyuncaklar ayrıştırıldıktan sonra ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak.  Kullanılmayacak düzeyde olan tekstil ürünleri ise geri dönüşüme kazandırılacak.

Proje hakkında açıklama yapan Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, projeye destek verdiklerini belirterek projenin önemli olduğunu vurguladı.

Kaymakam Çam, “Vatandaşlarımızın da buna duyarsız kalmayacağına inanıyorum. Bizler belediye olarak bunu önemsiyoruz. Atık dönüşüm üzerine de yoğun bir şekilde çalışıyoruz, zamanla daha etkin bir noktaya da ulaşacağız” dedi.

Vdcasino güncel giriş.