Son Dakika Haberler

Kızıltepe Atletizm Takımı’ndan bir başarı daha

Kızıltepe Atletizm Takımı’ndan bir başarı daha
Okunma : 58 views Yorum Yap

Mardin’de, Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam’ın destekleriyle kurulan Atletizm Takımı, Uluslararası Vestel Manisa Yarı Maratonu’nda Türkiye 3’ünsü oldu.

Türkiye Atletizm Federasyonu (TAF) bünyesinde Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Manisa Organize Sanayi Bölgesi işbirliğiyle bu yıl ilk kez düzenlenen Uluslararası Vestel Manisa Yarı Maratonu tamamlandı.

1624 kişinin katıldığı maratonda Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam’ın destekleriyle kurulan Atletizm Takımı, Türkiye 3’ünsü oldu.

10 kilometre ve 21 kilometre şeklinde iki ayrı kategoride yarışan kadın ve erkek sporcular ödüllerini aldı.

Manisa’nın Yunusemre ilçesi Güzelyurt Mahallesi’ndeki Atatürk Kent Park’tan start alan 10 kilometrelik parkur, Yunusemre sınırları içinde koşulurken, 21 kilometrelik parkurda ise Yunusemre ve Şehzadeler’deki organize sanayi bölgesi, Sultan Camisi, Manisa Hükümet Konağı, Ulupark ve Lale Meydanı’ndan geçerek, Atatürk Kent Park’ta bitiş çizgisine ulaşıldı.

 

 

Free android games. Creating a stress reducing routine is an important part of self care. Umut kervanı nusaybin depremzedeler yararına kermes düzenledi.