Son Dakika Haberler

Saadet Partisi Kızıltepe İlçe Başkanı Hacı İlhan, Milletvekili aday adayı oldu

Saadet Partisi Kızıltepe İlçe Başkanı Hacı İlhan, Milletvekili aday adayı oldu
Okunma : 239 views Yorum Yap

Saadet Partisi Kızıltepe İlçe Başkanı Hacı İlhan, 28. Dönem Genel Seçiminde milletvekili aday adaylığı başvurusunu yaptı.

14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili genel seçimlerinde Mardin’den Saadet Partisi Milletvekili adayı olmak için SP Kızıltepe İlçe Başkanı Hacı İlhan aday adaylığı başvurusunda bulundu.

Hacı İlhan, Mardin İl Başkanlığında milletvekili aday adaylığı dilekçesini Saadet Partisi GİK üyesi Fesih Bozan’a verdi.

Aday adaylığı başvurusunda bulunan Hacı İlhan, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, “Adil bir düzen, hak, hukuk, adalet, liyakat ve kuvveti değil hakkı üstün tutan bir düzenin sağlanması için Saadet partisi Mardin Milletvekili aday adaylığına başvuruda bulundum. Allah hayırlara vesile kılsın.” dedi.

Hacı İlhan Kimdir?

1992 doğumlu olan İlhan, İlköğretim ve Ortaöğretim Kızıltepe’de tamamladı. Liseyi Ankara’da tamamlayan İlhan, Kıbrıs’ta Girne Amerikan Üniversitesinde Mimarlık bölümünü okuyarak mezun oldu. 3 yıl İngiltere’de yabancı dil ve Mimarlık eğitimi gören İlhan, iyi düzeyde İngilizce dili biliyor. Mimarlığın yanında Mardin bölgesinde Tarım sektöründe faaliyet yürüten İlhan, evli ve 3 çocuk babasıdır.

5 fantastic sights in the falkland islands !. Last minute makadi bay – 100% genieten van jouw vakantie in makadi bay. Lakeside bungalow, cams wharf australia.