Son Dakika Haberler

Memur-Sen Başkanı Demir’den Ramazan Bayramı mesajı

Memur-Sen Başkanı Demir’den Ramazan Bayramı mesajı
Okunma : 32 views Yorum Yap

Ramazan Bayramı münasebetiyle kutlama mesajı yayınlayan Eğitim Bir Sen ve Memur Sen Mardin Şube Başkanı Abdulselam Demir, bayramın sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diledi.

Eğitim Bir Sen ve Memur Sen Mardin Şube Başkanı Abdulselam Demir, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı. Demir, mesajında şu ifadeleri kullandı:

“Bayramlar bizim için özel ve anlamlı günlerdir. Bir arada olduğumuz özel zamanlardır. Ancak bu yıl Ramazan Bayramımı ülkemizin 11 ilini çok derinden etkileyen deprem felaketinin gölgesinde girdik. Rabbim bir daha böyle acılar yaşatmasın. Bizleri bir arada tutan değerlerimize sahip çıkıp, birlik ve beraberliğimizi korumaya devam edelim. Bu duygularla eğitimci camiamız başta olmak üzere herkesin Ramazan Bayramını kutluyor, bayramın ülkemize, dünyamıza ve tüm insanlığa sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum.”

 

 

Karaman uĞurlum spot. I det skovklædte område skjoldmose er svendborg gorilla park blevet etableret, inspireret af det sydlige norge. De beste tui albufeira last minute deals.