Son Dakika Haberler

Kızıltepe Spor Lisesi’nden çifte zafer

Kızıltepe Spor Lisesi’nden çifte zafer
Okunma : 62 views Yorum Yap

Kızıltepe Spor Lisesi okul kız ve erkek hentbol takımları Okullar arası Hentbol bölge müsabakalarında Türkiye Yarı Finaline yükselerek büyük bit başarıya imza attılar.

Van’da geçen hafta düzenlenen Okullar arası Hentbol bölge müsabakalarında Kızıltepe spor lisesi erkek hentbol takımı rakiplerini yenerek Türkiye Yarı Finaline yükselmesinin ardından yine Van’da düzenlenen Okullar arası kız Hentbol bölge müsabakalarında Kızıltepe spor lisesi okul kız hentbol takımı aynı başarıyı göstererek Yarı Finaline yükseldi.

Bir hafta içinde hem kızlarda hem erkeklerde Türkiye Yarı Finaline yükselme başarısı gösterip Kızıltepe’ye ve okullarına çifte zafer yaşatan Kızıltepe Spor Lisesi okul kız ve erkek hentbol takımlarının bu başarısını tebrik eden okul müdürü Mesut Kılıç,  “Van deplasmanında zor kış koşullarında ailelerinden uzak bir hafta boyunca Mardin ilimizi en güzel şekilde temsil eden, üstün bir mücadele gösteren kız ve erkek hentbol takımı sporcularımızı, öğrencilerimizi, teknik ekibimizi ve hocalarımızı canı gönülden kutlarım.”

Kılıç, ayrıca kendilerine her zaman destek çıkan İlçe Kaymakamı/Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam’a da teşekkür ederek, “Bu başarı geldiği günden beri her zaman yanımızda olan Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Hüseyin Çam, İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat Demir ve İlçe Milli Eğitim müdürümüz Ahmet Bilen e armağan olsun.” dedi.

Hvad er en dag i wow park billund ?. Find de bedste planter på strande, diverse stier og skove, så kurvene nemt kan fyldes med danmarks vilde råvarer. OĞuz makİna mersİn.