Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İYİ Parti Milletvekili Adayı Enver Abeş: Halkımız bizi kucaklıyor

Seçim çalışmalarını kapsamında Midyat

Seçim çalışmalarını kapsamında Midyat esnafını ziyaret eden İYİ Parti Mardin 1. Sıra Milletvekili Adayı Enver Abeş, halkın kendilerini kucakladığını söyledi.

İYİ Parti Mardin 1. Sıra Milletvekili Adayı Enver Abeş, Midyat ilçesinde esnaf ziyareti yaptı, halkla bir araya geldi. Vatandaşların sorun ve sıkıntılarını dinleyen Milletvekili Abeş, yol üstündeki vatandaşla sohbet etti, 14 Mayıs seçimlerinde desteklerini istedi.

Sorunların ve beklentilerin bir an önce çözüme kavuşturulması için mecliste var gücü ile çalışacağını belirten Abeş, istihdam ve ekonomik kalkınmaya dair partilerinin projelerinden bahsetti.

Gazetecilere açıklamalarda bulunan Abeş, “Seçime sayılı günler kaldı, bizler de çalışmalarımızı bu doğrultuda yoğunlaştırdık. Bugün kadım şehir Midyat’tayız. Esnaf kardeşlerimizle bir araya geldik, vatandaşlarımızla bir araya geldi ve özellikle gençlerimizle bir araya geldik. Gençler bizim gözbebeğimiz, sesimiz ve nefesimizdir. Onların dilinden ve derdinden en iyi ben anlarım. İçlerinden biriyim, esnafım ve esnafın sorunlarını çok iyi biliyorum. Saha çalışmalarımızda halkımız bizi kucaklıyor ve eğer oy da verip bizi yetkilendirirse mecliste sorunlarının çözümü için yoğun çaba içerisinde olacağım. Bize göstermiş oldukları ilgiden dolayı hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz.” dedi.