Son Dakika Haberler

İl Başkanı Alma: “Vatandaşlarımıza olan güvenimiz tamdır”

İl Başkanı Alma: “Vatandaşlarımıza olan güvenimiz tamdır”
Okunma : 3 views Yorum Yap

AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma, AK Parti Midyat İlçe Başkanı Atilla Yarış, Milletvekili Adayları Abdulvahap Arbağ ile Ayhan Aslan ile birlikte Midyat İlçesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldiler.

AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma ziyaretlere ilişkin yaptığı açıklamada, “28 Mayıs seçim çalışmalarımıza aralıksız bir şekilde devam ediyoruz. Top yekün tüm kadrolarımızla sahada, vatandaşımızın yanında olmak için elimizden gelen tüm çabayı sarf ediyoruz. Her vatandaşımızın gönlüne dokunarak, Sayın Cumhurbaşkanımızın selamlarıyla destek talebinde bulunuyoruz. Kadim Midyat İlçemizin vefakar halkı bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmadı. Eminim ki 14 Mayıs’ta göstermiş oldukları destekten daha fazlasını 28 Mayıs’ta göstererek Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yüksek bir oyla kazanmasına vesile olacaklardır.” dedi.

İl Başkanı Vahap Alma, “Selam verdiğimiz her gönül, kapısını çaldığımız her vatandaşımız bizleri büyük teveccühle karşılıyor. Kendilerine yürekten teşekkür ediyorum. Bu bağlamda 28 Mayıs’ta gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı seçiminde tüm seçmenlerimizi tercihlerini doğru adamdan yana kullanmaları için sandıklara davet ediyoruz.” diye konuştu.

Action oplevelse i ringkøbing skjern ? se de bedste action oplevelser i ringkøbing skjern. The slower place tilbyder autentisk og eventyrlig trætop indkvartering i funing. Elektronika led aydınlatma İnşaat İşleri kalebodur ve seramik uygulama.