Son Dakika Haberler

CHP adaylarından kanaat önderi Demir’e ziyaret

CHP adaylarından kanaat önderi Demir’e ziyaret
Okunma : 88 views Yorum Yap

CHP Mardin Milletvekili adayları Şükrü Karaboğa, Mehmet Sait Çelebi, Ömer Durak ve Nurettin Kılıç, iş insanı Bedrettin Karaboğa ile beraber seçim çalışmaları kapsamında Kızıltepe Xurs Bölgesi’nin kanaat önderlerinden Mehmet Demir’i ziyaret etti.

14 Mayıs tarihinde yapılacak 28. Dönem milletvekili seçim çalışmaları kapsamında çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mardin Milletvekili adayları Şükrü Karaboğa, Mehmet Sait Çelebi, Ömer Durak ve Nurettin Kılıç, beraberindeki iş insanı Bedrettin Karaboğa ile birlikte Kızıltepe’de esnafla bir araya geldi, kanaat önderlerini ziyaret etti.

CHP heyeti, Kızıltepe Xurs Bölgesi’nin kanaat önderlerinden Mehmet Demir’i (Kade Heme Oğulları) ziyaret ederek desteklerini istedi. Demir, CHP yönetimine desteklerini açıkladı.

Esnaf ziyaretine ilişin sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulunan Milletvekili Adayı Karaboğa, “Kızıltepe esnafımızın yanındayız.  Çocuğundan yaşlısına, emekçisinden esnafına gittiğimiz her yerde büyük ilgi ve destek görüyoruz. Umut dolu el sıkışmalar ve kucaklaşmalar aramızdaki bağları daha da pekiştiriyor. Ticaretin merkez noktaları arasında yer alan Kızıltepe’mizin de artık hak ettiği konuma ulaşma vakti gelmiştir. Yol arkadaşlarım Mehmet Sait Çelebi, Ömer Durak, Nurettin Kılıç ile birlikte halkımızın sorunlarını dinledik ve hizmet için göreve hazır olduğumuzu bildirdik.” ifadelerini kullandı.

Big4 saltwater @ yamba holiday park, palmer island australia. Sunweb lanzarote last minute – de beste deals van het moment. Prøv surfing i cold hawaii.