Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AK PARTİ MARDİN TEŞKİLATI ÇALIŞMALARINI DARGEÇİT’TE SÜRDÜRDÜ

AK Parti Mardin İl

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, AK Parti Genel Merkez MKYK Üyesi Orhan Miroğlu ve AK Parti teşkilatından oluşan heyetle Dargeçit İlçesi’nde bazı programları gerçekleştirdiler.

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, AK Parti Genel Merkez MKYK Üyesi Orhan Miroğlu ve beraberlerindeki heyetle AK Parti Dargeçit İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ettiler. Burada İlçe Başkanı Mehmet Beşir Kılıç ve teşkilat mensuplarıyla bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda Önümüzde ki süreçle ilgili yapılacak çalışmalar ele alındı ve AK Parti teşkilatlarının güçlü ve dinamik yapısına değinildi. Toplantı yapılan konuşmaların ardından soru-cevap şeklinde tamamlandı.

Toplantının ardından geçtiğimiz günlerde elim bir kaza sonucu vefat eden Erkul ve Kutluk aile fertleri için taziye ziyaretinde bulundular. Heyet Dargeçit Belediye Başkanı Mehmet Cüneyt Aksoy’a yaptıkları ziyaretin ardından düzenlenen geniş katılımlı iftar programına katıldılar. Burada vatandaşlarla tek tek bir araya gelen heyet programını tamamlayarak Mardin’e döndüler.