Son Dakika Haberler

Web Tabanlı Dijital İnovasyon Platformu lansmanı düzenlendi

Web Tabanlı Dijital İnovasyon Platformu lansmanı düzenlendi
Okunma : 18 views Yorum Yap

Sürdürebilir şehirler oluşturmak ve abonelerimize daha kaliteli hizmet verebilmek, teknolojik yenilikleri yakından takip etmek adına “Web Tabanlı Dijital İnovasyon Platformu” lansmanı düzenlendi.

Mardin Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MARSU) tarafından özel bir otelde gerçekleştirilen “Web Tabanlı Dijital İnovasyon Platformu” lansmanına Vali/Büyükşehir Belediye Başkanı Mahmut Demirtaş, İl Jandarma Komutanı Coşkun Sel, İl Emniyet Müdürü Mahmut Karabulut, İlçe Kaymakamları, İlçe Belediye Başkanları, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Murat Süzen, Kurum Müdürleri ve Daire Başkanları katıldı.

Vali/Büyükşehir Belediye Başkanı Mahmut Demirtaş’ın himayesi ve MARSU Genel Müdürü Mehmet Songur’un gayretleriyle çalışmalarına başlanılarak,  Genel Müdürlük bünyesine kazandırılan Coğrafi Bilgi Sistemi (CBS) ve Abone Bilgi ve Yönetim Sisteminin (ABYS) tanıtıldığı lansmanda, projenin  hedefi olarak ‘Harita altyapısını, teknolojik gelişmelere paralel biçimde sahadaki fiziki durumla uygunluğu en yüksek düzeye çıkarmaktır’ vurgusu yapıldı.

Lozan mübadilleri vakfı korosu’ndan konser. 2023 online app | powered by online app. İstanbul'da plastik deposunda büyük yangın nusaybin medya.