Son Dakika Haberler

Ücretsiz “YKS hazırlık kursu” kayıtları başladı

Ücretsiz “YKS hazırlık kursu” kayıtları başladı
Okunma : 27 views Yorum Yap

Kızıltepe Belediyesi Gençlik ve Kültür Merkezi, lise son sınıf öğrencileri ve lise mezunları için üniversite sınavına YKS (Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı) hazırlık kursu açıyor. Ücretsiz olacak kursa kayıtlar başladı.

Belediye bünyesinde hizmet veren Gençlik ve Kültür Merkezinde kursa katılacak öğrenciler; matematik, Türkçe, fizik, kimya, edebiyat, tarih, coğrafya, felsefe ve biyoloji gibi branşlarda eğitimler verilecek.

Kurstan tüm lise öğrencileri ve mezun öğrenciler ücretsiz faydalanabilecek. Konu bitimlerinde öğrencilere deneme sınavı uygulanıyor.

HÜSEYİN ÇAM

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, gençlere destek olmak için belediye olarak çeşitli alanlarda kurslar açmaya devam edeceklerini söyledi.

Bu çerçevede üniversiteye hazırlanan gençlere yönelik ücretsiz TYT kursu açtıklarını ifade eden Kaymakam Çam, kurslardan faydalanmak isteyen tüm gençleri Gençlik ve Kültür Merkezi’ne davet etti.

 

 

Uma das melhores maneiras de descobrir o que o fed fará a seguir é olhar para as ações dos bancos regionais. Welcome to nginx!.