Son Dakika Haberler

Mardin’de Çanakkale ve deprem şehitleri için lokma hayrı yapıldı

Mardin’de Çanakkale ve deprem şehitleri için lokma hayrı yapıldı
Okunma : 8 views Yorum Yap

Mardin merkez Artuklu ilçesinde, Çanakkale Zaferi’nin 108. Yıldönümü dolayısıyla 18 Mart ile deprem şehitleri için Cuma namazı çıkışında lokma dağıtıldı.

Çanakkale Deniz Zaferi’nin 108. Yıl dönümü dolayısıyla vatan uğruna şehadete erişen tüm şehitler ve depremde vefat edenler için 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Parkı’ndaki Şakir Nuhoğlu Camisinde dua okundu, namaz sonrası lokma dağıtıldı.

Programa; Mardin Valisi Mahmut Demirtaş, Cumhuriyet Başsavcısı Dr. Aydın Turhan, vali yardımcıları, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral İdris Tataroğlu, Emniyet Müdürü Mahmut Karabulut, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Murat Süzen, Artuklu Belediye Başkanı Mehmet Tatlıdede, kamu kurum ve kuruluşları il müdürleri, sivil toplum kuruluşları ile siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan programda, Mardin İl Müftüsü Ali Hayri Çelik tarafından tüm şehitler için dualar edildi. Vali Mahmut Demirtaş ve protokol üyeleri, Cuma namazı sonrası hazırlanan lokmaları dağıttı.

Biyografi. Stress can have a negative impact on both physical and mental health, so it is important to take steps to reduce it. Azerbaycan : 50 asker şehit oldu ! nusaybin medya.