Son Dakika Haberler

Kızıltepe Belediyesinden “Çay Sizden, Simit Bizden” programı

Kızıltepe Belediyesinden “Çay Sizden, Simit Bizden” programı
Okunma : 14 views Yorum Yap

Mardin Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Fatih Cıdıroğlu, “Çay Sizden Simit Bizden” projesi kapsamında Kızıltepe esnafıyla buluşuyor.

Projesi kapsamında ilk olarak eski Sanayi Sitesi esnaflarıyla bir araya gelen Kaymakam Cıdıroğlu’nun bu seferki durağı Hububat Merkezi oldu.  Esnafla çay ve simit eşliğinde hasbihal edip onların istek ve şikâyetlerini birebir dinleme fırsatı bulan Cıdıroğlu, ziyaretlerin rutin bir şekilde devam edeceğini belirtti.

“Esnaf ziyaretleri ile amaçladığımız Kızıltepeli kardeşlerimle gönül muhabbeti yapmaktır” diyen Cıdıroğlu, “Halkımızın gönlüne dokunup, devlet millet kaynaşmasını sağlamak için sabahları esnaflarımızla buluşarak sohbet ediyoruz. Onlarla gönül muhabbeti yapmaktan mutluyum.  Projemizin ilk günü Eski Sanayi Sitemizde ekmeğini alın teriyle kazanan işçi kardeşlerimizleydik. Bugünde Türkiye’nin ve Ortadoğu’nun en büyük Hububat Merkezi’nde esnaf kardeşlerimizle bir araya gelerek gönül sohbetlerimizi gerçekleştirdik. Bizler bu projeyle birbirimizle sadece çay ve simidimizi değil, gönül birlikteliğimizi paylaşıyoruz” dedi.

Mardin’de trafik kazası : 2 ölü, 1 ağır yaralı. Pakistan contacts kenya for mordred encore arshad shareef. Denizli geneli panel çit montajı.