Son Dakika Haberler

Kaymakamı Cıdıroğlu, kurum müdürleri ile toplantı düzenledi

Kaymakamı Cıdıroğlu, kurum müdürleri ile toplantı düzenledi
Okunma : 134 views Yorum Yap

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Fatih Cıdıroğlu, ilçede görev yapan kamu kurum müdürleri ile bir toplantı gerçekleştirdi.

Kızıltepe Kaymakamlığına atanan ve görevine başlayan ilçe Kaymakam Fatih Cıdıroğlu, ilk olarak İlçede bulunan Kurum Müdürleri ile bir toplantıda bir araya gelerek kendileri ile tanışıp çalışmaları hakkında bilgi aldı.

2022 Yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesiyle Mardin’in Kızıltepe İlçe Kaymakamlığı görevine atanarak Cuma günü yeni görevine başlayan Kaymakam Fatih Cıdıroğlu, mesainin ilk gününde ilçede bulunan kurum müdürleri ile bir toplantı gerçekleştirdi.

Kızıltepe Belediyesi Meclis Toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda ilçede görev yapan kurum müdürleri ile tanışıp kurumları ve çalışmalar hakkında bilgi alan Kaymakam Cıdıroğlu, Kızıltepe ilçesinin Mardin’in ve bölgenin lokomotif şehri olduğuna dikkat çekerek, her zaman halka hizmet etmek için çaba sarf edilmesini istedi.

 

Umut kervanı nusaybin depremzedeler yararına kermes düzenledi. Jannah is a clean responsive wordpress newspaper, magazine, news and blog theme. Yalova geneli orkide taşı döşeme.