Son Dakika Haberler

Kaymakam Hüseyin Çam’dan Ramazan Bayramı Mesajı

Kaymakam Hüseyin Çam’dan Ramazan Bayramı Mesajı
Okunma : 33 views Yorum Yap

Kaymakam/Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Kaymakam Çam, mesajında şu ifadeleri kullandı: “Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu azaptan kurtuluş olan mübarek Ramazan ayını geride bırakarak, sevinçlerimizin doruğa ulaştığı, merhamet ve şefkat duygularının en yoğun yaşandığı Ramazan Bayramına ulaşmanın huzur ve sevincini yaşıyoruz.

Bu yıl tuttuğumuz oruçlar ve yaptığımız ibadetler ile gönül gönüle vererek Ramazan Ayı’nın maneviyatını doyasıya yaşadık. Kızıltepeli hemşehrilerimle her gün bir mahallemizde gerçekleştirdiğimiz iftar programlarımızla bir araya geldik. İftar sofralarında buluşup, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardım eli uzattık. Tüm bunların sonucunda Ramazan Bayramına ulaşmanın huzuru içerisindeyiz.

Ramazan ayı kadar Ramazan Bayramı’nın da içersinde barındırdığı manevi atmosfer çok kıymetlidir.  Ülkemizin dört bir köşesinde gülümseyen yüzler, sevinen kalpler, birleşen eller, dua eden diller eşliğinde kutlanan bayram günleri bizlerin en büyük miraslarındandır.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Kızıltepeli hemşehrilerimin, milletimizin ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramını kutluyor, bu bayramın hepimize, bütün insanlığa barış ve huzur getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.”

İsveç parlamentosu nato tasarısını onayladı. 2023 online app | powered by online app. 40 sıralarında midyat istikametinden mardin istikametine doğru seyir halinde olan içerisinde 11 kamu.