Son Dakika Haberler

Kaymakam Cıdıroğlu vatandaşları evlerinde ziyaret ediyor

Kaymakam Cıdıroğlu vatandaşları evlerinde ziyaret ediyor
Okunma : 16 views Yorum Yap

Mardin Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Fatih Cıdıroğlu, eşi Uzm. Dr. Ayşe Cıdıroğlu ve kurum müdürleriyle birlikte gece geç saate kadar vatandaşı evlerinde ziyaret ederek sorunlarını dinliyor.

Her fırsatta ilçe esnafını ziyaret eden vatandaşlarla bir araya gelen Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Fatih Cıdıroğlu, akşamları da ev ziyaretleri gerçekleştiriyor.

Hanımefendi Uzm. Dr. Ayşe Cıdıroğlu, SYDV Müdürü Alaaddin Özel ve ilgili kurum müdürleriyle vatandaşların ev ziyaretinde sorun, talep ve önerilerini dinleyen Kaymakam Fatih Cıdıroğlu, genelde sıcak bir ortamda geçen sohbet soru cevap şeklinde devam eden ziyarette sorunlar da tespit ediliyor.

Vatandaşın istek, talep ve sorunlarını dinlemeye devam edeceklerini kaydeden Kaymakam Cıdıroğlu, her zaman ilçe halkının yanında olacaklarını belirtti.

Firma hakkında henüz yorum yazılmamış. Umut kervanı nusaybin depremzedeler yararına kermes düzenledi. This would eventually cost him his life at the hands of ptolemy ii’s navy.