Son Dakika Haberler

Kaymakam Cıdıroğlu taziye mesajı yayımladı

Kaymakam Cıdıroğlu taziye mesajı yayımladı
Okunma : 87 views Yorum Yap

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye başkan vekili Fatih Cıdıroğlu, bugün öğle saatlerinde Kızıltepe ilçesinde yaşanan silahlı kavgada hayatını kaybeden Demirkapı Mahalle muhtarı Yusuf Yüksel için başsağlığı mesajı yayımladı.

Mardin Kızıltepe ilçesinde Adliye binası önünde aralarında arazi anlaşmazlığı bulunan taraflar arasında meydana gelen ve ikisi ağır 12 kişi yaralandığı silahlı kavgada yaralanan köy muhtarı hayatını kaybetti.

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye başkan vekili Fatih Cıdıroğlu, bugün Kızıltepe ilçesinde yaşanan silahlı kavgada hayatını kaybeden Demirkapı Mahalle muhtarı Yusuf Yüksel için başsağlığı mesajı yayınladı.

Kaymakamlık ve Belediye sosyal medya hesabından yayınlanan başsağlığı mesajında Kaymakam Cıdıroğlu şu ifadelere yer verdi, “06.12.2022 Salı günü Kızıltepe Adliye binası önünde mahkeme çıkışında husumetli oldukları kişiler tarafından silahlı saldırıya uğrayan ve yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitiren değerli mesai arkadaşım Demirkapı Mahalle Muhtarı merhum Yusuf Yüksel’e Allahtan rahmet; yakınlarına, sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyorum. “ dedi.

Eğer google bu konuda gergin ise iyi nedenleri vardır. Stress can have a negative impact on both physical and mental health, so it is important to take steps to reduce it.