Son Dakika Haberler

Kaymakam Cıdıroğlu “Hoş geldin” çiçeği yerine eğitime destek istedi

Kaymakam Cıdıroğlu “Hoş geldin” çiçeği yerine eğitime destek istedi
Okunma : 34 views Yorum Yap

Kısa bir süre önce görevine başlayan Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Fatih Cıdıroğlu, tebrik için çiçek gönderilmemesini, bunun yerine ihtiyaç sahibi öğrencilere eğitim yardımı için bağışta bulunulmasını istedi.

2022 Yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesiyle Kızıltepe Kaymakamlığına atanan Fatih Cıdıroğlu, örnek bir davranış sergiledi.

Tebrik için gönderilecek çiçekler yerine öğrencilere yardım yapılmasını isteyen Kaymakam Cıdıroğlu, yayımladığı mesajında şu ifadeleri kullandı:

“Kıymetli Kızıltepeli hemşerilerim; 20.08.2022 tarihi itibariyle ilçemizde göreve başlamış bulunuyorum. Sizlerden ricam, tebrik amacıyla kaymakamlık ve belediye başkanlığına tarafıma gönderilecek çiçekler yerine, Kızıltepe’de bulunan ihtiyaç sahibi öğrencilere yönelik eğitim yardımı yapmak amacıyla Kızıltepe Kaymakamlığı bünyesindeki Kızıltepe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf Başkanlığına nakdi bağış yapmanızdır. Yapılacak olan tüm bağışlar ihtiyaç sahibi öğrencilere yönelik şahsım başkanlığında sizlerin adınıza iletilecektir. Şimdiden destekte bulunacak hemşerilerime teşekkür ederim.”

Bu arada ilçe ziyaretlerine de başlayan Kaymakam Cıdıroğlu, jandarma ve emniyet müdürlüğünü ziyaret etti.

 

 aretha franklin, eşi ted white ve ahmet ertegün. Creating a stress reducing routine is an important part of self care. Depremde hasar gören nusaybin ptt binası kapatıldı.