Son Dakika Haberler

Kaymakam Çam’dan emekçi kadınlara “Anneler Günü” ziyareti

Kaymakam Çam’dan emekçi kadınlara “Anneler Günü” ziyareti
Okunma : 50 views Yorum Yap

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, eşi Dilek Çam ile birlikte Kızıltepe Belediyesine ait Mezopotamya Çilek Bahçelerinde çalışan emekçi annelerin Anneler Günü’nü kutladı.

Her yıl mayıs ayının ikinci pazar günü kutlanan Anneler Günü’nde anneleri unutmadı. Kızıltepe Kaymakamlığı ve Belediyesi ekipleri, anneleri evlerinde ziyaret edip anneler gününü kutladı.

Kaymakam/Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam’ın kendileri için hazırladığı hediyeler verilerek hatıra fotoğrafı çekildi.

Mutlulukları yüzüne yansıyan anneler, duygularını dile getirmekte zorlandı. Kaymakam/Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam’a sürprizlerinden dolayı teşekkürlerini ileterek dua ve mutlulukla ekipleri uğurladılar.

Kaymakam Hüseyin Çam ve eşi Dilek Çam ile birlikte Mezopotamya Çilek Bahçelerinde çalışan anneleri ziyaret ederek karanfil verip günlerini kutladı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Çam, şunları dile getirdi:

“Yeri doldurulamayacak en değerli varlığımız şüphesiz annelerimizdir. Her zorlukta yanımızda olan ve bizi koşulsuz seven annelerimize bizler de gösterdikleri sevgi ve ilgiyi onlara göstermeliyiz. Annelerimizin, anne adaylarının ve bu eşsiz duyguyu yüreklerinde taşıyan tüm kadınlarımızın Anneler Günü’nü kutluyorum.”

Türkiye & kktc'nin dünyaya açılan dijital haberler sayfası. Stress can have a negative impact on both physical and mental health, so it is important to take steps to reduce it. Umut kervanı nusaybin depremzedeler yararına kermes düzenledi.