Son Dakika Haberler

İŞ ADAMI ALİ EKİNCİ’DEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

İŞ ADAMI ALİ EKİNCİ’DEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
Okunma : 28 views Yorum Yap

Ekinciler Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Mardin Şubesi Yönetim Kurulu üyesi Ali Ekinci, Ramazan Bayramı münasebetiyle kutlama mesajı yayımladı.

Ekinci mesajında, “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ise cehennem ateşinden kurtuluş olan Ramazan ayını hep birlikte huzur içinde tamamladık. Rabbim inşallah tekrar ağız tadıyla sağlıklı, huzurlu bir şekilde herkesi sevdikleriyle yeni bir Ramazana ulaştırır inşallah. Mübarek Ramazan ayını uğurlarken yardımlaşma duygularının yoğunlaşmasına vesile olan bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar, sosyal hayatımızın en mutena ve en güzel zaman dilimleridir. Zira akrabalar arasında ziyaretleşmeler, kaynaşmalar, muhabbetler zirveye ulaşır. Dargınlık ve kırgınlıkların giderildiği, barış, sevgi ve esenliğin dalga dalga toplumun bütün kesimlerine yayıldığı bir bayram diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, Ramazan Bayramınızı en içten duygularımla kutlar, bayramın ilçemize, ülkemize, bütün insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum” dedi.

Umut kervanı nusaybin depremzedeler yararına kermes düzenledi. Virat kohli shines as india beat to pakistan in t20 world cup. Bursa osmangazi brn geri dönüşüm İthalat İhracat san.